NETINS INSURANCE SP. Z O.O.
Spółka została założona w 2008 roku przez osoby z wieloletnim doświadczeniem w branży finansowo-ubezpieczeniowej. Zatrudniamy wykwalifikowanych pracowników i doświadczonych agentów ubezpieczeniowych a naszymi klientami są osoby fizyczne oraz firmy z terenu całej Polski.

W celu zapewnienia naszym klientom najlepszych warunków ubezpieczenia współpracujemy z wszystkimi wiodącymi na rynku polskim Towarzystwami Ubezpieczeniowymi, do których należą m. in.
PZU S.A., WARTA S.A. TUiR, ERGO HESTIA S.A., AXA TUiR S.A., Uniqa TU S.A., AIG , InterRisk TU S.A.

Naszym największym atutem jest bardzo dobra znajomość warunków ubezpieczeń oferowanych przez w/w towarzystwa ubezpieczeniowe, oraz wykorzystanie najnowszej technologii w codziennej pracy.

Naszą pozycję zawdzięczamy Klientom, którzy zaufali nam oraz wykorzystali naszą wiedzę, fachowość i rzetelność w obsłudze i indywidualnym traktowaniu. Ze względu na dobro Klientów, zawsze odpowiadamy na pytania i wątpliwości dotyczące ubezpieczeń, dzięki czemu możemy pomóc im wyborze oferty, zawarciu ubezpieczenia a także obsługi posprzedażowej.

Specjalizujemy się w ubezpieczeniach szkolnych, komunikacyjnych i transportowych, ale zawsze jesteśmy gotowi na podjęcie nowych wyzwań.